Duben v ZŠS IV.

V dubnu na nás čekala spousta akcí a zážitků. Velmi krásná byla velikonoční dílnička, kdy děti tvořily kuřátka a ovečky z papíru nebo malovaly vajíčka, které si pak odnesly na Velikonoce domů. Také jsme navštívili v Apolence čerstvě narozená kůzlátka, jehňátka a kuřátka. Dne 22. 4. proběhl projektový den ke Dni Země a děti se tak dozvěděly, jak chránit přírodu a třídit odpad. Vše nám šlo pěkně od ruky, tak jsme aprílový měsíc zakončili čarodějnickým tvořením a řáděním.

Text a foto: Mgr. Jitka Pilařová